Informacja Administratora danych osobowych dla Użytkownika serwisu www.asekuro24.pl
    
Administrator  
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asekuro24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Turówka Stara 1, 16-402 Suwałki, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000699692, NIP 8442360863, REGON 368542233. Z administratorem można się kontaktować drogą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Asekuro24 Sp. z o.o., 16-400 Suwałki, ul. Noniewicza 89A, lok. 105. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Asekuro24 Sp. z o.o., 16-400 Suwałki, ul. Noniewicza 89A, lok. 105. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
 
Przetwarzanie danych
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Asekuro24 Sp. z o.o. w celu:  realizacji zamówionej usługi polegającej na kontakcie poprzez Asekuro24 Sp. z o.o. w związku z zamówioną  przez Pana/Panią usługą – podstawą prawną przetwarzania jest realizacja zamówionej usługi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu.  
 
Okres przechowywania danych
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu realizacji usługi. Okres przechowywania może zostać przedłużony, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.
 
Przekazywanie danych
Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora danych w celu realizacji usługi, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora.
 
Pani/Pana prawa
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od Administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W celu skorzystania z powyższego prawa należy skontaktować się z Administratorem lub wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych, wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo pismo na adres: Asekuro24 Sp. z o.o., 16-400 Suwałki, ul. Noniewicza 89A, lok. 105.  Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Adres biura i do korespondencji:

Asekuro24 Sp. z o.o.
ul. Noniewicza 89A lok. 105
16-400 Suwałki

tel. biuro - +48 502 722 148
mail: biuro@asekuro24.pl
mail: reklamacje@asekuro24.pl

 

KRS 000699692
REGON 368542233
NIP 8442360863


Co to są dane osobowe?
Polityka prywatności

Biuro obsługi klienta

Asekuro24 Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 76
16-400 Suwałki
wejście od ul. Chłodnej - PASAŻ
tel. +48 798 966 650